Kontakt

  •  

  • Sekretariat

    Dorota Ryfka
    sekretariat@akpol.co 
    +48 733 732 739

  • Dział Logistyki

    Łukasz Piasecki
    logistyka@akpol.co
    +48 730 578 035


    • Dział Księgowy

      Grzegorz Jargiełło
      Główny księgowy / Dyrektor finansowy
      g.jargiello@akpol.co
      +48 730 578 071

    •  

      Elżbieta Niemiec
      Gospodarka Odpadami
      e.niemiec@akpol.co
      +48 605 578 038

    • Sylwia Gajda
      Zastępca Głównego Księgowego
      s.gajda@akpol.co
      +48 531 308 478

    • Monika Kusz
      Księgowość
      m.kusz@akpol.co
      +48 730 103 960


    • Zakup Odpadów

      Damian Piotrowski
      Kierownik działu Zakupów
      d.piotrowski@akpol.co
      +48 690 090 723

      Magdalena Ożyp
      m.ozyp@akpol.co
      +48 730 578 046

    •    

       
       
       
       

      Edyta Kusz
      dh@akpol.co
      +48 690 123 990

    •  

    • Kadry

      Anna Jargiło
      Specjalista ds. kadr i płac
      kadry@akpol.co
      +48 730 578 072

    • Marketing

      Olga Kuś
      o.kus@akpol.co

    • HR

      Anna Drabik 
      praca@akpol.co

      +48 690 090 216

    • Specjalista ds. gospodarki odpadami

      Ewa Wojcieszyn
      e.wojcieszyn@akpol.co
      +48 730 578 030


    • Zakład produkcyjny nr 1

      Marcin Załoga
      m.zaloga@akpol.co
      +48 728 831 645

      Anna Koper 
      przemial@akpol.co
      +48 510 443 590

      Patryk Ogonowski 
      p.ogonowski@akpol.co
      +48 605 578 036

      Michał Kozyra 
      m.kozyra@akpol.co
      +48 730 207 800

    • Zakład produkcyjny nr 2

      Jarosław Kozyra 
      j.kozyra@akpol.co
      +48 730 008 764

      Lena Pawlonka 
      l.pawlonka@akpol.co
      +48 730 578 043

    Zakład produkcyjny

    23-230 Trzydnik Duży
    Rzeczyca Ziemiańska 225 A
    GPS N: 52° 10′ 26″ E: 18° 51′ 9″

    Dane do wysyłki faktury

    23-230 Trzydnik Duży
    Rzeczyca Ziemiańska 225 A
    efaktury@akpol.co

    Dane do faktury

    AKPOL Adam Kuś
    23-230 Trzydnik Duży
    Rzeczyca Ziemiańska 225 A
    NIP: 715-157-84-85

    NAPISZ DO NAS