Kontakt

  •  

  • Sekretariat

    Iwona Marzycka
    sekretariat@akpol.co 
    +48 733 732 739


  • Dział Logistyki

    Łukasz Piasecki
    Logistyka
    logistyka@akpol.co
    +48 730 578 035


  • Dział Księgowy

    Grzegorz Jargiełło
    Główny księgowy / Dyrektor finansowy
    g.jargiello@akpol.co
    +48 730 578 071

  •  

    Elżbieta Niemiec
    Gospodarka Odpadami
    e.niemiec@akpol.co
    +48 605 578 038

  • Agnieszka Sędziak 
    Księgowość
    a.sedziak@akpol.co
    +48 730 578 073


  • Zakup Odpadów

    Magdalena Ożyp
    m.ozyp@akpol.co
    +48 730 578 046

    Edyta Kusz
    dh@akpol.co
    +48 690 123 990

    Ewa Wojcieszyn
    e.wojcieszyn@akpol.co
    +48 730 578 030

  •  

  • Kadry

    Anna Jargiło
    Specjalista ds. kadr i płac
    kadry@akpol.co
    +48 730 578 072

  • Marketing

    Olga Kuś
    o.kus@akpol.co

  • HR

    Anna Drabik 
    praca@akpol.co

    +48 690 090 216


  • Zakład produkcyjny nr 1

    Marcin Załoga
    m.zaloga@akpol.co
    +48 728 831 645

    Krzysztof Kowalczuk 
    k.kowalczuk@akpol.co
    +48 533 734 241

    Anna Koper 
    przemial@akpol.co
    +48 510 443 590

    Patryk Ogonowski 
    p.ogonowski@akpol.co
    +48 605 578 036

  • Zakład produkcyjny nr 2

    Michał Kozyra 
    m.kozyra@akpol.co
    +48 730 207 800

    Jarosław Kozyra 
    j.kozyra@akpol.co
    +48 730 008 764

    Lena Pawlonka 
    l.pawlonka@akpol.co
    +48 730 578 043

Zakład produkcyjny

23-230 Trzydnik Duży
Rzeczyca Ziemiańska 225 A
GPS N: 52° 10′ 26″ E: 18° 51′ 9″

Dane do wysyłki faktury

23-230 Trzydnik Duży
Rzeczyca Ziemiańska 225 A
efaktury@akpol.co

Dane do faktury

AKPOL Adam Kuś
23-230 Trzydnik Duży
Rzeczyca Ziemiańska 225 A
NIP: 715-157-84-85

NAPISZ DO NAS