Kontakt


  • Sekretariat

    Iwona Mikołajewicz
    sekretariat@akpolrecykling.pl 
    +48 733 732 739

  •  

  • Dział Handlowy

    Arkadiusz Proch
    Arkadiusz Proch
    Regranulaty/Dyrektor Handlowy
    arek@akpolrecykling.pl                      +48 605 578 063

  •  

    Rafał TopolskiRafał Topolski
    Regranulaty
    rafal@akpolrecykling.pl
    +48 505 879 064

  •  

    Karol Rak
    Specjalista ds. zakupu odpadów
    krak@akpolrecykling.pl                  +48 730 590 404

  • Michał MonikowskiMichał Monikowski
    Oryginały
    michal@akpolrecykling.pl                  +48 730 578 086


  • Wojciech Boroś
    Regranulaty
    wboros@akpolrecykling.pl                 +48 730 706 704 

  • Dział Logistyki

    Marcin Franczak

    Marcin Franczak
    Logistyka
    logistyka@akpolrecykling.pl
    +48 730 578 035

  •  

  • Dział Księgowy

    Grzegorz Jargiełło
    Główny księgowy / Dyrektor finansowy
    gjargiello@akpolrecykling.pl
    +48 730 578 071

  •  

    Elżbieta Niemiec
    Gospodarka Odpadami
    eniemiec@akpolrecykling.pl
    +48 605 578 038

  • Agnieszka Sędziak 
    Księgowość
    asedziak@akpolrecykling.pl
    +48 730 578 073


  • Dział Kontroli Jakości

    Edyta Surtel
    Kontroler jakości
    dh@akpolrecykling.pl
    +48 690 123 990

  •  

  • Kadry

    Anna Jargiło
    Specjalista ds. kadr i płac
    kadry@akpolrecykling.pl
    +48 730 578 072

  • Marketing

    Olga Radwan
    olga@akpolrecykling.pl


  • Zakład produkcyjny nr 1

    Krzysztof Kowalczuk 
    krzysztofkowalczuk@akpolrecykling.pl
    +48 533 734 241

    Anna Koper 
    przemial@akpolrecykling.pl
    +48 510 443 590

    Marcin Maśloch
    marcin@akpolrecykling.pl
    +48 690 800 808

    Michał Sokołowski
    msokolowski@akpolrecykling.pl
    +48 730 103 960

    Michał Kozyra 
    mkozyra@akpolrecykling.pl

  • Zakład produkcyjny nr 2

    Patryk Ogonowski 
    patryk@akpolrecykling.pl
    +48 605 578 036

    Lena Skwarek 
    lskwarek@akpolrecykling.pl
    +48 730 199 776

    Jarosław Kozyra 
    jkozyra@akpolrecykling.pl
    +48 730 008 764

Zakład produkcyjny

23-230 Trzydnik Duży
Rzeczyca Ziemiańska 206/5
GPS N: 52° 10′ 26″ E: 18° 51′ 9″

Dane do wysyłki faktury

23-230 Trzydnik Duży
Rzeczyca Ziemiańska 206/5
efaktury@akpolrecykling.pl

Dane do faktury

AKPOL Adam Kuś
ul. Młyńska 19
23-200 Kraśnik
NIP: 715-157-84-85

NAPISZ DO NAS