Społeczna odpowiedzialność (CSR)

6 marca odbyła się konferencja Opakowania w obiegu zamkniętym” podczas trwania targów WarsawPack 2019 w Nadarzynie. Uczestnicy konferencji rozmawiali o przyszłości opakowań w kontekście zmian w prawie unijnym w perspektywie 2030 roku, o bezpieczeństwie opakowań; o biotworzywach – czy mogą być zamiennikiem dla tworzyw sztucznych, o wymaganiach dotyczących recyklingu szkła czy tworzyw sztucznych. Wśród prelegentów konferencji wystąpił Rafał Topolski z AKPOL.


Z radością informujemy, że podczas II Europejskiego Tygodnia Innowacji dostaliśmy nominację Lidera Innowacji w kategorii BIOGOSPODARKA. Dziękujemy Smart Lubelskie/ Europejski Tydzień Innowacji

VI edycja 200 pieczątek w 24 godziny. 25 i 26 maja 2018 po raz kolejny uczestnicy wydarzenia zmierzyli się z błotem, górkami i wodą w Nałęczowie.

„Dziękujemy firmie Akpol za zaangażowanie i wsparcie”. Organizatorzy Jeep Survival Nałęczów 2018

Kilkunastu czołowych tenisistów z list klasyfikacji Seniorzy i Amatorzy Polskiego Związku Tenisowego wzięło udział w turnieju Akpol GDL Developer Pacific Open 2017.

„Serdeczne podziękowania dla firmy AKPOL za udzielenie wsparcia przy organizacji turnieju Akpol GDL Developer Pacific Open 2017”. Ewa Puk, Łukasz Puk / organizatorzy